چگونه پوست خود را تمیز، صاف و شفاف سازیم؟

تنظیم و ویرایش : سایت راه برتر

تاریخ انتشار : ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

آرد جو یکی از بهترین و موثرترین مواد پاک کننده پوست شناخته شده که بدون هیچ گونه عوارضی، پوست را صاف و شفاف ساخته و آن را تمیز و زیبا می کند.

پیشنهاد می کنیم برای اینکه همیشه این ماده باارزش را در دسترس داشته باشید، مقداری از آن را کنار آیینه داشته باشید و پوست خود را از این ماده عالی و موثر بی نصیب نگذارید.

آرد جو دوسر کمی سوزاننده و فوق العاده تمیز کننده است. برای استفاده از آرد جو دوسر، مقداری از آن را کف دست خود بریزید و با کمی آب آن را به صورت خمیری نرم آماده کنید. با این خمیر، پوست را به آرامی ماساژ داده و بعد آن را بشویید.

پوست صاف و شفاف

یک پیشنهاد عالی دیگر برای استفاده از مزایای آرد جو دوسر مخلوط کردن آن با پوست پرتقال است. برای این کار، در فصلی که پرتقال میل می کنید، پوست آن در محل مناسبی خشک کنید. پوست پرتقال به راحتی در معرض آفتاب، کنار پنجره، روی بخاری یا اجاق کم شعله خشک می شود. این پوست ها  را می توانید در تمام طول سال نگه دارید.

برای تهیه یک ترکیب تمیز کننده عالی، مقداری از پوست پرتقال خشک شده  را در آسیاب ریخته و آن را پودر کنید. بهتر است آن را الک کنید تا خمیری یکدست و نرم ترداشته باشید.حالا این پودر را را با کمی آرد جو دوسر ترکیب کرده و طبق روش بالا از آن استفاده کنید.

پس از مدتی شاهد تغییرات شگرفی در پوست خود خواهید بود.

زیبا باشید.

منبع : www.mahsho.com

درآرایش و زیبایی, خواندنی‌ها

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

4 × سه =