درباره ما

راه برتر | همیار زندگی بهتر

سبک زندگی سالم، تأثیر بسزایی در ارتقای سلامت جسم و روح و بهبود کیفیت زندگی دارد. شیوه زندگی متکی بر این ایده است که مردم به‌طور معمول الگوی قابل تشخیصی از رفتار را در زندگی روزانه خود به نمایش می‌گذارند. برای مثال هنگام کار، فراغت و یا برقراری روابط اجتماعی، واژه شیوه زندگی سالم ناشی از این ایده است که الگوی روزانه فعالیت‌های مردم می‌تواند به عنوان سالم یا ناسالم مورد داوری قرار گیرد.

سبک زندگی سالم عبارت است از مجموع الگوهای رفتاری سالم که مبتنی بر انتخاب‌هایی هستند که مردم آن‌ها را در چارچوب فرصت‌های زندگی خود، از منابع قابل ‌دسترس برمی‌گزینند. به‌عبارت دیگر تمرین عادات خوب و سالم و به‎ کار بستن آن‌ها در تمام مراحل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین دوری جستن از عادات زیان‌بار و غیرسالم می‌باشد.

سبک زندگی سالم مولفه‌های مختلفی را شامل می‌شود که از آن جمله می‌توان رعایت اصول تغذیه صحیح، رعایت بهداشت، ورزش و تحرک لازم در طول شبانه روز، رعایت نکات پزشکی، تعلیم و تربیت صحیح، برخورداری از سلامت روان، آموزش مهارت‌های زندگی و بالاخره مشارکت در فعالیت‌های اجتماعی و در کنار خانواده را نام برد.

وب سایت راه برتر با هدف ارائه راهکارهای مناسب جهت دستیابی به سبک زندگی سالم تأسیس گردیده و امید است بتواند همیار زندگی بهتر برای هر فرد و خانواده ایرانی باشد.

ما آماده پذیرش هرگونه انتقاد و پیشنهاد در جهت بهبود و ارتقای عملکرد خود می‌باشیم. کاربران گرامی می‌توانند از طریق رایانامه‌ info@rahebartar.com با ما در ارتباط باشند.

* جهت سفارش تبلیغ با مزیت قیمت مناسب و نمایش در همه صفحه‌های سایت، به سفارش تبلیغ مراجعه نمایید.

* جهت تبادل لینک و لوگوی سایت، وبلاگ یا شبکه اجتماعی فعال خود با سایت ما، به تبادل لینک مراجعه نمایید.

با تشکر از شما که ما را یاری می‌کنید.